Great Cross

V sobotu (2.5.2015) se odjel již druhý závod ze šampionátu Euro RC Rally. Ke konci týdne počasí nevypadalo moc přívětivě, proto jsme se báli, že se bude opakovat minulý rok kdy pršelo dost a tratě byli hodně rozbahněné. Hned po příjezdu na místo se nám ulevilo. Trať nebyla nijak moc mokrá jen trochu navhlá tudíž takový zlatý střed. David a Michal se zúčastnili kategorie Legend kde se po celou dobu závodu pralo hned 5 jezdců o bednu. Nakonec David vyhrál Legendy s 20 sekundovým náskokem na Michala, který skončil na krásném druhém místě, které vybojoval se střetím jezdcem Robinem Šiškou. Danovi se podle jeho slov moc nedařilo, průběžně dojížděl na 22.místě a nakonec se i na takovém místě i umístil.

Celkové pořadí :    David - 11.místo (1.místo v Legendách)